(VIDEO) SVET BRUJI O OVOME: Neverovatna krađa na utakmici Betis - Barselona

Neverovatan propust

Fudbaleri Betisa i Barselone odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 20. kola španske Primere.

Barselona je, posle šestog remija od početka sezone, druga na tabeli Primere sa 42 boda, odnosno ima bod manje od Real Madrida koji ima dva meča manje. Na drugoj strani, Betis je na 13. poziciji sa 23 boda.

Betis je poveo golom Aleksa Alegrija u 75. minutu, a izjednačenje i bod Barseloni doneo je Luis Suares u 90. minutu na asistenciju Lionela Mesija.

Utakmicu je, međutim obeležio sudija Ernandez koji u 79. minutu nije video čist pogodak Barselone.

Lopta je bila pola metra u golu Betisa pre nego su defanzivci domaćeg tima izbacili u polje, ali su sudije ostale neme.

POGLEDAJTE BONUS VIDEO - Evo koliko kilometara su prešli košarkaši Crvene zvezde u januaru