(VIDEO) ZVEZDAŠ PRESUDIO CRNO-BELIMA: Pogledajte gol Luke Milivojevića za Olimpijakos protiv PAOK-a

Za vrh tabele

Bivši igrač Crvene zvezde dao drugi gol u pobedi svog tima u derbiju grčkog prvenstva

Fudbaleri Olimpijakosa kao gosti su pobedili PAOK 2:0 u derbiju šestog kola grčke Superlige.

Crveno-beli iz Pireja poveli su u 27. minutu preko Brauna, a konačan rezultat postavio je Luka Milivojević u 36. minutu. Bivši igrač Crvene zvezde i Anderlehta precizno je šutirao glavom posle kornera.

Ispostavilo se da je Milivojević postavio konačan rezultat utakmice između bratskih klubova Zvezde i Partizana.

Olimpijakos je ostao na čelu tabele sa maksimalnih 18 bodova, tri više od Panatinaikosa...