KUP VOJVODINE U NOVOM BEČEJU: Novih 18 medalja za karatiste Srema

Sport -

U vikendu za nama u Sportskom centru u Novom Bečeju održan je Kup Vojvodine za poletarce pionire i nade u katama i borbama u organizaciji Karate Saveza Vojvodine.

Na takmičenju je učestvovalo 450 takmičara a karate klub Srem i Sremske Mitrovice predstavilo je 19 takmicara predvođeni trenerom Ivom Vinković. U izuzetno jakoj konkurencuji ukupno su osvojili 18 medalja i to 8 zlata, 4 srebra i 6 bronzi.

Zlato su osvojili Jovana Benak, Dunja Berežni, Dušan Savić, Kalina Nikolić, Lena Brnja, Željko Mošić, Uroš Trumić i Dunja Likić.

Srebrne medalje su osvojili Ivona Davidović, Željko Mošić, Mila Likić i Miona Murić

Bronzu su osvojili Dunja Pavlović, Nina Vukas, Maja Perić, Kosta Mačkić, Jana Vrekić i Anđela Perović.

Dobre nastupe su imali i Emilija Pejkić i Vuk Mačkić. Svi osvajači medalja ostvarili su plasman za Kup Srbije koji se održava za dve nedelje.

"Tekst je objavljen u sklopu projekta koji se sufinansira sredstvima iz budžeta Grada Sremska Mitrovica - Gradska uprava za kulturu i sport. Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.“