(VIDEO) PROSTAK ZLATAN: Evo kako je Ibrahimović na srpskom jeziku psovao Milorada Mažića

Od njega se to očekivalo

Francuska 2016 -

Kapiten reprezentacije Švedske Zlatan Ibrahimović žestoko je opsovao srpskog sudiju Milorada Mažića tokom današnjeg mela sa Republikom Irskom.

Mažić je sjajno odradio posao na utakmici Grupe E Evropskog prvenstva na stadionu "Francuska" u Sen Deniju. Međutim, nisu sve odluke srpskog arbitra bile po volji prve zvezde švedske selekcije.

Sredinom drugog poluvremena, vidno nervozan jer je njegova ekipa u tom trenutku gubila 0:1, Ibrahimović je opsovao Mažića:

"M'rš u pi... materinu".

Ibrahimović je poreklom iz BiH i očigledno mu je dobro poznat srpski jezik.

On je kasnije, u 71. minutu, uputio centaršut posle kog je Klark autogolom doneo izjednačenje.

Republic of Ireland vs Sweden 1-1 All Goals... by fisigonzalez34