VELIKI PREOKRET: Fiorenina za 15 minuta postigla 4 gola protiv Juventusa!

Ljubičasti gubili na poluvremenu 0:2

Fiorentina je sjajnom igrom pobedila Juventus s 4:2 u derbi meču osmog kola Serije A

FIRENCA - Fudbaleri Fiorentine pobedili su na svom terenu ekipu Juventusa rezultatom 4:2 u meču osmog kola Serije A.Juventus je na poluvremenu vodio s 2:0 golovima Teveza u 37. minutu sa penala i Pogbe u 40. U drugom poluvremenu usledio je veliki preokret domaćih, a briljirao je Đuzepe de Rosi koji je postigao tri gola. Rosi se upisao u strelce u 66, 76. i 81. minutu. Jednom u strelce se upisao Hoakin u 78. minutu.Bila je ovo prva pobeda Fiorentine protiv Juventusa na domaćem terenu još od 1998. godine.Atalanta je pobedila Lacio s 2:1, dok je Verona bila bolja od Parme s 3:2. Đenova je pobedila Kjevo s 2:1, dok je Sampdorija u gostima nadigrala Livorno s 2:1. Sasuolo je stigao do prve pobede u Seriji A i to protiv Bolonje od 2:1.Prvo mesto na tabeli drži Roma sa 24 boda ispred Napolija i Juventusa, koji imaju po 19.