GORELA MARAKANA: Grobari zapalili južnu tribinu (FOTO, VIDEO)

Huliganski pir

Navijači Partizana početkom drugog poluvremena napravili veliku bakljadu i potom od ostataka koreografije zapalili stadion Crvene zvezde
1 / 3 Foto: Printskrin

BEOGRAD - Ni 145. prvenstveni večiti derbi nije mogao da prođe bez divljanja huligana. Ovog puta za prekid utakmice Crvena zvezda - Partizan pobrinuli su se navijači gostujućeg tima koji su početkom drugog poluvremena prvo napravili veliku bakljadu, a potom i zapalili južnu tribinu stadiona "Marakana".

"Grobari" su iskoristili koreografiju kojom su obeležili početak meča, pa je vatra trajala dobrih desetak minuta. Vatrogasci su intervenisali i ugasili vatru, a utakmica je bila u prekidu upravo toliko.

Čini se da su navijači Partizana više odmogli svom timu koji je u tom trenutku imao rezultatski zaostatak 1:0.