HOĆE GA GOL: Mitrović sa dva pogotka vodio Anderleht do pobede

Belgijska liga

Talentovani srpski napadač sada ima bilans od šest golova i tri asistencije u sedam mečeva belgijskog šampionata i prvi je strelac tima iz Brisela, za koji je ceo meč igrao i Luka Milivojević

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović je novu sjajnu partiju u dresu Anderlehta krunisao sa dva gola protiv Oud Heverlea iz Leuvena, kkoji je tim iz Brisela rešio u svoju korist 3:1. Talentovani srpski napadač sada ima bilans od šest golova i tri asistencije u sedam mečeva belgijskog šampionata i prvi je strelac Anderlehta.Anderleht je poveo u 43. minutu kada je Klještan pogodio, a samo minut kasnije Mitrović je izbegao ofsajd zamku i bio nepogrešiv. Gosti su u drugom poluvremenu uspeli da prepolove prednost Anderlehta i smanje na gol zaostatka posle pogotka Mesudija iz penala, a sve dileme oko pobednika otklonio je Mitrović, koji je sjajno reagovao na centaršut N’Sakale. Mitrović je baš kao i Luka Milivojević proveo svih 90 minuta na terenu.