JORGANDŽIJE SE PROVUKLE: Koke doneo pobedu Atletiku

Madriđani ponovo lideri

Atletiko je golom Kokea u 71. minutu uspeo da savlada Malagu

MALAGA - Fudbaleri Atletika pobedili su u gostima ekipu Malage s 1:0 u meču 18. kola španske Primere.Atletiko je do 16. pobede u sezoni stigao golom Kokea u 71. minutu. "Jorgandžije" su bili bolji rival tokom celog toka meča, ali su uspeli da postignu samo jedan gol.Atletiko se nalazi na prvom mestu na tabeli sa 49 bodova. Barselona je druga sa tri poena manje, koja sutra igra svoj meč 18. kola sa Elčeom.Valjadolid i Betis igrali su bez golova. Fudbaleri Valensije pobedili su na svom terenu u lokalnom derbiju ekipu Levantea sa 2:0. Na klupi domaćeg tima debitovao je Huan Antonio Pici, koji je krajem prošle godine zamenio srpskog stručnjaka Miroslava Đukića.

Valensija je povela u 41. minutu preka Pabla Pjatija, a pobedu je potvrdio Sofijan Feguli u 72. minutu.Almerija je u poslednjem meču dana pobedila Granadu s 3:0.