SUDIJE UZ KATALONCE: Barsa izjednačila iz ofsajda, a onda pregazila Sevilju

Gužva na vrhu Primere

Posle 23 kola u španskoj Primeri Barselona, Real i Atletiko dele prvo mesto na tabeli sa po 57 bodova

SEVILJA - Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima ekipu Sevilje rezultatom 4:1 u meču 23. kola španske Primere.Sevilja je povela golom Morena u 15. minutu. Barselona je izjednačila u 34. minutu preko Sančeza, koji je bio u očiglednom ofsajdu. Igrači Sevilje su se bunili, ali promene odluke nije bilo.Na 2:1 povisio je Mesi u 44. minutu. Argentinac je drugi gol na utakmici postigao u 56. minutu kada je povisio vođstvo Barselone na 3:1. Fabregas je u 88. minutu postavio konačan rezultat.Ranije danas Real Sosijedad i Levante odigrali su nerešeno 0:0, remizirali su i Valjadolid i Elče 2:2, dok je Osasuna sa 2:0 bila bolja od Hetafea.Barselona, Real i Atletiko dele prvo mesto na tabeli sa po 57 bodova.