RONALDO SPASAO REAL: Remi u madridskom derbiju, sjajan gol Gabija

Primera

Real sada ima tri boda više od Atletika i četiri od Barselone, koja ima utakmicu manje

Fudbaleri madridskog Atletika nisu uspeli da savladaju Real u derbiju 26. kola španske Primere, iako su do 82. minuta i gola Kristijana Ronalda vodili sa 2:1. Real koji je u nizu od 27. utakmica bez poraza poveo je već u trećem minutu kada je Karim Benzema uspešno izbegao ofsajd zamku odbrane Atletika i neodliučnost golmana Tiba Kurtoe, koji nije krenuo na loptu koja je bila u petercu.

Atletiko Kokea

Domaći fudbaleri tada su preuzeli inicijativu a najlepši momenta na meču desio se u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu kada je Gabi sa gotovo 40. metara matiroa Dijega Lopeza, koji se nije snašao kada je lopta na putu ka mreži zakačila jednog fudbalera Reala.