NOVI PORAZ: Di Natale srušio Milan

Serija A

Udineze je kod kuće savladao Milan, a pobedonosni pogodak postigao je veteran Di Natale u 67. minutu

UDINE - Fudbaleri Udinezea savladali su na domaćem terenu ekipu Milana rezultatom 1:0, u prvoj utakmici 27. kola italijanske Serije A.Udineze je slavio pogotkom veterana Di Natalea u 67. minutu. To je bio deseti prvenstveni poraz Milana u sezoni.

Novim neuspehom "rosoneri" su potvrdili lošu formu pred revanš meč osmine finala Lige šampiona i teško gostovanje u Madridu. Atletiko je dobio prvi meč na "San Siru" sa 1:0.

U timu Udinezea srpski internacionalac Dušan Basta ušao je u igru pred sam kraj meča, dok je golman Željko Brkić duel presedeo na klupi.Serija A, 27. koloSubota:Udineze - Milan 1:0Katanija i KaljariNedlja:Juventus - FiorentinaBolonja - SasuoloKjevo - ĐenovaInter - TorinoLacio - AtalantaParma - VeronaSampdorija - LivornoNapoli - Roma.

Tabela: Juventus 69 bodova, Roma 58, Napoli 52, Fiorentina 45, Inter 41, Parma i Verona po 40...