PREBOLELI PARTIZAN: Crvena zvezda savladala Rad i sačuvala +3

Crveno-beli korak bliže tituli

BEOGRAD – Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Rad sa 2:0 u 27. kolu Superlige Srbije i ponovo imaju tri boda prednosti u odnosu na Partizan.

Zvezda je do nove pobede na Marakani, jubilarne 20. u prvenstvu, stigla golovima Nenada Milijaša u 33. minutu i Dragana Mrđe u 48. minutu. Crveno-beli sada ponovo imaju tri boda prednosti u odnosu na Partizan, koji je nešto ranije u subotu Novom Sadu deklasirao Donji Srem sa 5:0. Crvena zvezda tri kola pre kraja prvenstva vodi na tabeli Superlige Srbije sa 65 bodova, dok Partizan ima 62. Zvezda do kraja šampionata igra sa OFK Beogradom, Slobodom i Vojvodinom u Novom Sadu.

TOK MEČA21.27 - Kraj utakmice, nova pobeda Crvene zvezdePosle četiri minuta sudijske nadoknade glavni sudija Filipović svira kraj. Fudbaleri Zvezde savladali su Rad sa 2:0 u 27. kolu Superlige Srbije i ponovo imaju tri boda prednosti u odnosu na Partizan. Crveno-beli vode na tabeli sa 65 bodova, dok Partizan ima 62. 21.13 (80. minut) - Konačno dobra prilika za RadZapretili su gosti preko kapitena Miloševića. On je veoma snažano šutirao, ali je lopta išla direktno u golmana Bajkovića koji bez problema zaustavlja jedan od retkih pokušaja fudbalera Rada.(21.12) 79. minut - Veliki promašaj MrđePonovo je najbolji strelac Superlige bio sebičan. Mrđa je posle novog odličnog prodora rešio da sam završi akciju, ali je šutirao visoko preko gola. Mrđa je i ovog puta mogao da uposli Rakića koji je sjajno pratio njegov prodor.21.09 (75. minut) - Zvezda rutinski čuva prednostDomaći fudbaleri rutinski čuvaju prednost na Marakani. Crveno-beli su sve bilži jubilarnoj 20. prvenstvenoj pobedi.20.52 (59. minut) - Odličan prodor MrđeNova velika prilika za Crvenu zvezdu. Mrđa je sjajno prošao po desnoj strani, ali je Danilović odlično intervenisao i izbacio loptu u korner. Mrđa je bio sebičan, pošto je na drugoj strani imao slobodnog Kasalicu.20.40 (48. minut) - Gooooool, Crvena zvezda vodi sa 2:0!Crveno- beli u nastavku ekspresno stižu do drugog gola, a strelac je Mrđa. Najbolji strelca lige postiže 18. gol u sezoni. Milijaš je izveo korner, a Mrđa na prvoj stativi glavom matira golmana Danilovića.

20.38 (46. minut) - Počelo je drugo poluvreme na Marakani 20.18 - Kraj prvog poluvremena 20.05 (33. minut) - Gooooool, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
20.04 - (32. minut) - Penal za Zvezdu! 19.57 (26. minut) - Odličan prodor Lazovića 19.53 (22. minut) - Rad preti iz kontre 19.47 (16. minut) - Velika prilika za Zvezdu 19.37 (6.minut) - Zvezda u ofanzivi 19.34 (3. minut) - Poništen gol Crvene zvezde 19.32 (1. minut) - Počela je utakmica na Marakani Superlige Srbije 19.20 – Dobrodošli na Kurir sport! Crvena zvezda: Rad: