TRI LAKA KOMADA: Lukač ubeđen da je moglo ubedljivije protiv Farana

Fudbaleri partizana nezadovoljni pobedom

Nakon prvog gola desio se neshvatljiv pad do kraja prvog poluvremena, ali drugo poluvreme smo odigrali dobro, i to treba da bude model za naredni meč, kaže Lukač

Golman Partizana Milan Lukač, nakon pobede od 3:0 nad HB Toršavnom sa Farskih Ostrva u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, istakao je da je zadovoljan rezultatom, ali da igra iz prvog poluvremena ne bi smela da se ponovi.- Sigurno da treba da budemo zadovoljni rezultatom, 3:0 je dobra zaliha pred revanš. Mi smo apsolutni favoriti u ovom kolu i mislim da navijači ne treba da strepe u dalji prolaz - rekao je Lukač i dodao:- Nakon prvog gola desio se neshvatljiv pad do kraja prvog poluvremena, ali drugo poluvreme smo odigrali dobro, i to treba da bude model za naredni meč.Petar Škuletić je istakao da je igra definitivno mogla da bude bolja.- Svaki put je prva utakmica malo specifična i teška, igra može da bude bolja, ali jrezultat od 3:0 dovoljan e pred revanš. Voleo bih da u trećem kolu igramo sa Seltikom, oni su zvučna ekipa, atraktivna za publiku, s njima bismo mogli da igramo.Fudbaleri Partizana juče su u „Adidasovom“ butiku predstavili dresove za novu sezonu, slikajući s najmlađim fanovima i deleći autograme.(A. V.)