TRENUTAK KAD SU GROBARI ZANEMELI: Pogledajte sjajnu šansu Mladosti u zaostavnom vremenu

Neverovatan promašaj

Frajdej je imao priliku da drugim golom timu iz Lučana donese bod

Fudbaleri Partizana pobedili su u Lučanima ekipu Mladosti rezultatom 2:1 (1:0) u meču osmog kola Superlige Srbije.

Golove za Partizan postigli su Petar Škuletić u poslednjim trenucima prvog poluvremena i Danko Lazović u 58. minutu. Jedini strelac za Mladost bio je Eze Frajdej u 74. minutu.

Isti igrač je u zaostavnom vremenu, imao sjajnu priliku. Uspeo je da primi loptu u šesnaestercu, ali mu je ona u odsudnom momentu prešla preko noge i završila pored gola Partizana.

Partizan je preuzeo prvo mesto na tabeli sa 21 bodom, koliko ima i drugoplasirana Vojvodina. Crno-beli imaju i meč manje. Crvena zvezda je treća na tabeli sa 20 bodova.