(VIDEO) BILIĆ U EUFORIJI: Pogledajte šta je uradio posle gola u sudijskoj nadoknadi

Ponele ga emocije

Hrvatski trener na klupi fudbalera Bešiktaša i nije mu smetalo ni to što ga je podizao sa opremom za prenos

Bivši hrvatski selektor Slaven Bilić uživa u u Turskoj. Njegov Bešiktaš je i nakon 20. kola na prvom mestu, a posebno je upečatljiv način na koji je došao do poslednje pobede. Bešiktaš je poveo protiv Bursaspora s 2:1 u 87. minutu, ali tri minuta kasnije gosti su izjednačili pogotkom Ozana Tufana. Činilo se da će Biliću pobeći pobeda, ali u četvrtom minutu nadoknade Demba Ba je iz jedanaesterca doneo tri boda timu hrvatskog stručnjaka.

Bilića je taj pogodak toliko oduševio da je u euforiji uhvatio snimatelja i počeo ga dizati u vazduh. Bila je to, inače, četvrta uzastopna ligaška pobeda Bešiktaša i 11. u poslednjih 12 utakmica.