CEO ŽIVOT SANJAM O TOME, DA IGRAM U DRESU TVOME: U sred meča izjavio ljubav protivničkom klubu

SEDI NA KLUPI I NAVIJA

Zanimljiva scena tokom prijateljske utakmice u "Zemunelu"...

Fudbaleri Partizana i Železnika odmerili su snage u "Zemunelu" u prijateljskom meču. Najzanimljiviji detalj utakmice nije bio nijedan gol, čak ni dobra prilika, niti atraktivan potez igrača ili odbrana golmana.

Najzanimljiviji je bio transparent postavljen na ogradu pored terena.

Sredinom prvog poluvremena jedan momak je ostavio poruku sledeće sadržine: "Ceo život sanjam o tome, da igram u dresu tvome"!

Naravno, na prvi pogled poruka ne deluje neobično, jer bi je okačio svaki navijač. Međutim, momak koji je to učinio, pored toga što je navijač Partizana, je i igrač Železnika. Reč je o Dejanu Pejoviću, koji doduše nije ulazio u igru.

Uprkos tome, priznaćete, ne događa se često da igrači izražavaju ljubav protivničkom klubu, makar i na prijateljskoj utakmici.

Inače, lider Superlige i srpskoligaš su remizirali (1:1). Partizan je poveo u 26. minutu preko mladog Šaponjića, a izjednačenje Železniku doneo je Milanović u 68.