(VIDEO) NE VOLE DA USTAJU RANO: Neverovatni promašaji fudbalera Almerije i Viljareala u matineu

Primera

Golova nije bilo, ali zato je u Almeriji viđen po jedan promašen "zicer" na obe strane i po jedan crveni karton

Fudbaleri Almerija i Viljareala odigrali su nedeljni matine u okviru 27. kola španske Primere.

U crvenim kartonima bilo je 1:1, u promašenim "mrtvim" šansama zabeležen je isti rezultat, a u golovima - 0:0.

Bez premca najjači utisak na utakmici ostavili su promašeni ziceri domaćeg igrača Tomera Hemeda i gostujućeg Tomasa Pine.

Izraelac iz Almerije je u 62. minutu uspeo da prebaci gol sa pet metara! Obišao je golmana Asenja i kada je trebalo samo da ćušne loptu u mrežu pored jednog defanzivca Viljareala koji se našao na gol-liniji, on je opalio kao iz praćke - nebu pod oblake.

Promašajem mu se revanširao Pina u 79. minutu. Doduše, vezista "žute podmornice" nije bio baš u idealnoj poziciji kao Hemed, jer je uklizavao, ali je ipak imao "zicer" posle sjajnog centaršuta sa levog krila. Loptu je sa ivice peterca umesto u mrežu, poslao pored gola.

Izgleda da ni fudbalerima Almerije ni njihovim kolegama iz Viljareala ne prija da ustaju rano, jer ovaj meč je počeo u podne.

Obe ekipe su utakmicu završila sa desetoricom.

Prvo je isključen domaći degfanzivac Mauro Dos Santos, jer je kao polsednji igrač oborio prezimenjaka Đovanija u 40. minutu. Da se snage ipak izjednače pobrinuo se kapiten Viljareala Haume Kosta, koji je zbog oštrog starta dobio drugi žuti karton u 55. minutu.

Srpski reprezentativac Antonio Rukavina odigrao je ceo meč za goste.

Viljareal se izjednačio sa Seviljom na petom mestu tabele Primere, sa po 49 bodova, ali ekipa iz Andaluzije tek treba da odigra meč 27. kola sa Elčeom na svom Sančez Pishuanu. Almerija ima 25 bodova, koliko i Deportivo iz La Korunje i Levane, koji ima utakmicu manje, i nalaze se na deobi 16, 17. i 18. mesta.