(VIDEO) IMA LI NEŠTO LUĐE? Igrač Selte gađao Busketsa travom i dobio crveni karton!

Opravdano isključen

Barselona je pobedila Seltu 1:0, ali je meč obeležio igrač domaćih Oreljana koji je isključen u finišu utakmice

VIGO - Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima Seltu sa 1:0 u poslednjoj utakmici 29. kola španske Primere.Jedini gol na utakmici postigao je Žeremi Matje u 73. minutu na asistenciju Ćavija. Selta, koja je pružila solidan otpor Barseloni, utakmicu je završila sa desetoricom igrača na terenu, pošto je Fabijan Oreljana u 88. minutu dobio direktan crveni karton. On je busenom trave pogodio fudbalera Barselone Serhija Busketsa i odmah je isključen.Barselona je tom pobedom zadržala četiri boda prednosti u odnosnu na drugoplasirani Real Madrid.