(VIDEO) GRIZMANOVA MAGIJA: Pogledajte gol makazicama fudbalera Atletiko Madrida u La Korunji

Francuski majstori

Napadač "jorgandžija" postigao dva gola u uvodnih 22 minuta, a prvi je bio naročito lep

Fudbaler madridskog Atletika Antoan Grizman je sa dva gola u uvodnih 22 minuta protiv Deportiva u La Korunji nagovestio pobedu svog tima.

Francuski internacionalac je "jorgandžije" doveo u vođstvo na "Riazoru" već u petom minutu, a u 22. je povisio na 2:0. Naročito lep je bio njegov prvi gol. Uhvatio je "makazice" i savladao domaćeg golmana Fabrija. Doduše, Grizman, koji je u današnoj postavci trenera Dijega Simeona bio najistureniji igrač, nalazio se u sumnjivoj poziciji tom prilikom. Gol je priznat, a 24-godišnji Francuz je dokazao kakav je majstor fudbala.

Meč je završen rezultatom 1:2, jer je Rijera golom u 78. minutu uspeo da ublaži poraz domaćina.

Atletiko je ostao na trećem mestu sa 69 bodova, a iskoristio je poraz Valensije u Barseloni da joj pobegne na četiri boda razlike. Deportivo i dalje ima 28 bodova, koliko i Almerija, prva ispod crte za ispadanje, ali koja ima meč manje.