(VIDEO) AKROBATA: Pogledajte reakciju fudbalera Kristal Palasa kada su ga gađali flašom

Nije vešt samo sa loptom

Janik Bolasi žurio da proslavi pogodak saigrača kada je sa tribina ka njemu poletela flaša

Fudbaler Kristal Palasa Janik Bolasi ne samo da je vešt u baratanju loptom već i flašom.

Reprezentativac DR Kongo dokazao je to na prvenstvenoj utakmici protiv Mančester junajteda. Kada je njegov saigrač Džejson Pančon u 57. minutu izjednačio na 1:1, svi domaći fudbaleri pohitali su strelcu u zagrljaj. U tom trenutku sa tribine je doletela flaša (?!) u pravcu Bolasija, koji ju je srećom na vreme primetio, skočio i u okretu je opalio petom. Za taj potez dobio je aplauz.

Na kraju, "crveni đavoli" su ipak odneli bodove. Pobedu su im doneli Huan Mata pogotkom iz penala u devetom minutu i Maruan Felaini golom u 78.