Naldo zatresao sopstvenu mrežu

Tragičar

BREMEN - Fudbaleri Bajerna pobedili su danas u gostima Verder sa 2:1 u meču 32. kola Bundeslige i barem do večeras, teoretski, ostali u trci za titulu šampiona Nemačke.

Vodeća Borusija Dortmund u derbiju kola od 18.30 dočekuje imenjaka iz Menhengladbaha i u slučaju pobede odbraniće titulu prvaka.

Istovremeni junak i tragičar utakmice u Bremenu bio je Naldo, koji je postigao gol za Verder u 51, ali je zatresao i sopstvenu mrežu u 75. minutu.

Pobedu gostima iz Minhena doneo je francuski internacionalac Frank Riberi u poslednjem minutu meča.

Važnu pobedu u borbi za evropska takmičenja izborio je Bajer Leverkuzen, koji je golom Širlea stigao do celog "plena" na gostovanju Hofenhajmu.