(VIDEO) OVO JE TAJ MEČ: Mijailović optužio Terzića da je hteo da je namesti ovu utakmicu Zvezde

Sporni meč

Utakmica o kojoj priča Mijailović odigrana je 4. oktobra 2014. godine na stadionu "Rajko Mitić" u okviru 8. kola Super lige Srbije

Bivši fudbaler Crvene zvezde Nikola Mijailović optužio je generalnog direktora crveno-belih Zvezdana Terzića da je od njega tražio da nameste meč s Voždovcem prošle sezone, ali da je to odbio.

Meč je završen rezultatom 2:2 (1:2), a Mijailović je bio strelac jednog od gola za svoj tim.

Voždovac je poveo u 6. minutu golom Nenada Injca u 6. minutu, a izjednačenje je doneo Nenad Gavrić u 22. minutu.

Nikola Beljić je u 41. minutu ponovo doneo prednost Voždovcu, a konačnih 2:2 postavio je Mijailović početkom drugog poluvremena, tačnije u 49. minutu.

Sastavi timova:

Crvena zvezda: Rajković, Petković, Lazić, Pavićević, Mijailović, Kovačević, Lazović, Pečnik (Katai od 83.), Bosančić (Ristić od 90.), Gavrić (Jović od 76.), Despotović.

Voždovac: Supić, Petrović, Kitanovski, Nikolić, Zlatković, Pavlović, Beljić (Džugurdić od 85.), Mihajlov, Škerjanc (Adamović od 90+4.), Babović i Injac (Odita od 70.).