Sosijedad ukrao pobedu Atletiko Madridu

primera

Madridske "jorgandžije" napravile su korak nazad u borbi za mesto koje vodi u Ligu šampiona sledeće sezone.Tim iz San Sebastijana upisao je i sedmu "vezanu" utakmicu u Primeri bez poraza.

MADRID - Fudbaleri Atletika i Real Sosijedada odigrali su u Madridu nerešeno 1:1 u prvoj večerasnjoj utakmici 36. kola španske Primere.

Ovim rezultatom madridske "jorgandžije" napravile su korak nazad u borbi za mesto koje vodi u Ligu šampiona sledeće sezone.Tim iz San Sebastijana upisao je i sedmu "vezanu" utakmicu u Primeri bez poraza. Atletiko je poveo golom Gabija Fernandeza u 54. minutu, a zatim je ovaj fudbaler u 74. minutu zaradio drugi žuti karton i isključenje.

Sosijedad je brojčanu prednost iskoristio tek u 90. minutu, kada je Karlos Vela postavio konačan rezultat.

Rezultati i strelci u 36. kolu:Atletiko Madrid - Real Sosijedad 1:1 (Gabi 54 - Vela 90)Od 20 sati:Barselona - Malaga, Sevilja - Betis, Majorka - Real Valjekano, Saragosa - Levante.

U 22 sata počinju mečevi:Atletik Bilbao - Real Madrid i Valensija Osasuna