(VIDEO) OVO DECENIJAMA NISTE VIDELI U SRBIJI: Pogledajte golčinu fudbalera Borca sa 40 metara

Kao iz topa

Fudbaler čačanskog Borca Miroljub Kostić postigao je golčinu kakva se retko više ne samo na srpskim već i na terenima širom Evrope.

Na prvom meču polufinala Kupa Srbije u Ivanjici između Javora i Borca, levi bek gostiju smanjio je vođstvo domaćina na 2:1 u 55. minutu i, ispostavilo se, postavio konačan rezultat.

Kostić je opalio loptu sa skoro 40 metara i zario je u rašlje! Bez dileme, zimsko pojačanja Čačana iz Novog Pazara postiglo je najlepši gol sezone i jedan od najlepših u poslednjih nekoliko decenija u Srbiji.

Prethodno, Javor je poveo takođe lepim golom Eliomara da Silve iz slobodnog udarca u 7. minutu, a prednost domaćina duplirao je Stefan Dražić u 49.