(VIDEO) SRBIN POSTAO INTERNET SENZACIJA: Reakcija Marka Grujića hit u svetu

Reakcija za pamćenje

Fudbaleri Liverpula pobedili su u Londonu Čelsi sa 2:1, u utakmici petog kola Premijer lige i naneli mu prvi poraz u prvenstvu.

Liverpul je poveo u 17. minutu golom Dejana Lovrena, a vođstvo je duplirao Džordan Henderson u 36. minutu.

Jedini gol za Čelsi postigao je Dijego Kosta u 61. minutu, što je bio njegov šesti gol u poslednjih šest prvenstvenih utakmica.

Reakcija Marka Grujića na fantastičnu golčinu Džordana Hendersona u 36. minutu vrlo brzo je postao hit u svetu.

Gol Hendersona pogledajte ovde

Čelsi je tako vezao dve utakmice bez pobede, posle remija u prošlom kolu sa Svonsijem (2:2), pa je treći na tabeli sa 10 bodova.

Liverpul se izjednačio sa Čelsijem po broju bodova, vezao je dve pobede, odnosno tri utakmice bez poraza i zauzima četvrto mesto na tabeli.