(VIDEO) SRPSKI DERBI U RIMU: Đorđević i Milinković-Savić doneli pobedu Laciju protiv Đenove

Osmina finala Kupa Italije

Fudbaleri Lacija pobedili su Đenovu 4:2 (2:2) u osmini finala Kupa Italije i plasirali se u četvrtfinale.

Za domaćine na rimskom "Olimpiku" igrala su dvojica srpskih internacionalaca, Filip Đorđević i Sergej Milinković-Savić, i obojica su se upisala u strelce. Za goste je ceo meč odigrao Darko Lazović.

Lacio je poveo u 20. minutu golom Đorđevića (igrao 56 minuta), koji je konačno dobio šansu da zaigra. U 31. minutu već je bilo 2:0, a gol je postigao Hed. U međuvremenu, u 28. minutu Anderson je promašio penal.

Đenova je uspela da izjednači pre odlaska na odmor, zahvaljujući pogocima Pinilje i Pandeva u 41. i 45.

Milinković-Savić je u igru ušao u 58. minutu, a 12 minuta kasnije zatresao je mrežu. Konačan rezultat postavio je Imobule u 75.

All Goals & highlights Lazio4-2Genoa 18.01.2017 by 87taras