(VIDEO) SUPER MARIO: Mandžukić postigao najlepši gol u finalima Lige šampiona. Makazice pocepale mrežu Reala

Au, kakav pogodak!

Čudesne makazice napadača Juventusa Marija Mandžukića bez sumnje su najlepši gol u istoriji finala Lige šampiona!

Napadač "Stare dame" je u 27. minutu zahvatio makazice sa oko 15 metara iskosa sa leve strane i lobovao golmana Reala Kejlora Navasa za izjednačenje 1:1.

Prethodno je Kristijano Ronaldo u 20. minutu doveo "Kraljevski klub" u vođstvo sa 1:0. Mandžukić je postao treći igrač koji je u finalima LŠ postizao golove za dva različitima tima. Pre njega su to uradili Velibor Vasović i Kristijano Ronaldo.

Utakmica finala Lige šampiona igra se u Kardifu.

Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters