(VIDEO) JOKANOVIĆ SA MITROM SVE BLIŽI PREMIJER LIGI: Mitrović debitovao, Fulam slavio protiv Notingema

lep debi srbina

Reprezentativac Srbije i fudbaler Fulama Aleksandar Mitrović,debitovao je u novom klubu, a Fulam je slavio rezultatom 2:0 nad Notingemom.

Popularni Mitar je od početka meča bio na klupi, a u igru je ušao u drugom poluvremenu, tačnije u 55. minutu.

U tom trenutku na semaforu je pisalo 0:0, a Srbin je ušao u igru kako bi pojačao napad svog tima.

Ofanziva Fulama isplatila se već u 68. minutu, kada je bivši igrač Čelsija, Lukas Piazon pogodio gol.

Prednost je uvećao Johanson u poslednjem minutu regularanog dela igre, kada je izbio sam ispred golmana gostiju i nije mu bilo teško da pogodi.

Mitrović nije pogodio gol, ali je svojim ulaskom uneo potrebnu energiju u igru svog tima, a samo jednim potezom odmah je pokazao kako će biti veliko pojačanje za Jokanovu ekipu.

Napadač reprezentacije Srbije u novom klubu će nositi dres sa brojem 32.

KURIR SPORT: Partizanov tim za Viktoriju. Ovaj deo tima je siguran