(VIDEO) MITROVIĆEV PRVENAC: Srbin postigao gol za vođstvo Fulama na gostovanju Bristolu

sjajno

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je prvi gol u dresu novog kluba Fulama koji sa klupe vodi Slaviša Jokanović.

Pogodio je ''Mitar'' gol Bristola u 14. minutu na gostovanju ekipi Bristola u okviru 33. kola engleskog Čempionšipa.

Odlično je po desnoj strani prošao irski defanzivac Sajrus Kristi i spoljnim delom kopačke asistirao u peterac, pa Mitroviću nije bilo teško da rastuži navijače na „Ešton Gejt“ stadionu za 0:1, pošto je prethodno dobro izbegao ofsajd zamku.

Puleni Slaviše Jokanovića nisu dugo uspeli da sačuvaju prednost. Do poluvremena Bristol je uspeo da izjednači, tačnije u 34. minutu golom Rida.

Rezultatom 1:1 okončano je prvo poluvreme.