(VIDEO) BLICKRIG TOPDŽIJA U FINIŠU: Arsenal razbio Vest Hem za osam minuta

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Arsenala pobedili su danas na svom terenu Vest Hem sa 4:1 (0:0), u utakmici 34. kola Premijer lige.

Arsenal je poveo u 51. minutu golom Nača Monreala, a izjednačio je Marko Arnautović u 64. minutu. Novo vođstvo domaćima doneo je Aron Remzi u 82. minutu, posle toga dva gola postigao je Aleksandar Lakazet, u 85. i 89. minutu.

"Tobdžije" su posle 16. pobede u prvenstvu na šestom mestu na tabeli sa 57 bodova, a Vest Hem, koji je bez pobede u poslednje tri utakmice, 15. sa 35 bodova.

Fudbaleri Stouka i Barnlija odigrali su nerešeno 1:1.

Domaći Stouk poveo je u 11. minutu golom koji je postigao Papa Ndiaje, a bod Barnliju doneo je Ešli Barns u 62. minutu.

Stouk se remijem primakao ispadanju iz lige, pošto je pretposlednji, 19. na tabeli sa 29 bodova i ima četiri boda manje, ali i dve utakmice više od Svonsija koji se nalazi iznad crte, van zone ispadanja.

Barnli nema pobedu u poslednje dve utakmice i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 53 boda.