(VIDEO) NAJTUŽNIJA SLIKA SA SANTJAGO BERNABEUA: Poraz mu je preteško pao, a njegova rekacija posle meča rastužila je ceo svet!

REAL PROŠAO U FINALE

Tužna slika golmana Bajrena Urliha koji posle poraza od Reala u polufinalu Lige šampiona sedi sam na travi dugo posle meča rastužila je ceo svet.

Fudbaleri Real Madrida plasirali su se u treće uzastopno finale Lige šampiona, pošto su u revanš meču polufinala odigrali protiv Bajerna 2:2 (1:1).

U prvom meču u Minhenu bilo je 2:1 za Madriđane.

Bajern je već u trećem minutu poveo golom Džošue Himika, a izjednačio je Karim Benzema osam minuta kasnije. I to kako - golman Ulrajh je napravio glupst godine. Okliznuo se u odsudnom trenutku i poklonio Benzemi gol!

Isti igrač kaznio je grešku odbrane Bajerna u 46. minutu, da bi u 63. minutu Džejms Rodrigez postavio konačnih 2:2.

Bavarci su imali nekoliko šansi do kraja, ali je Kejlor Navas sjajnim intervencijama sačuvao mrežu.

Slika koja je obišla planetu i mnoge rastužila jeste situacija u kojoj nesrećni golman Ulrajh nakon meča sedi sam na travi i pati.

Real će u finalu 26. maja u Kijevu igrati protiv pobednika drugog polufinala između Rome i Liverpula.