SPEKTAKULARNE MAKAZICE ALBANCA ŠAĆIRIJA! Liverpul masakrirao Junajted pred 100.000 ljudi!

INTERNACIONALNI KUP ŠAMPIONA

Fudbaleri Liverpula demolirali su ljutog rivala Mančester junajted (4:1) Internacionalnom kupu šampiona koji se održava u Sjedinjenim Američkim Državama.

Meč je obeležio spektakularan gol novog pojačanja Liverpula - Albanca Džerdana Šaćirija.

Murinjo je protiv liverpula izveo ekipu sa petoricom igrača koji prošle sezone nisu igrali u Premier ligi dok su Redsi izveli jaki sastav s Salahom i Maneom.

Liverpul je poveo u 26. minuti iz jedanaesterca koji je realizovao Mane nakon prekršaja na Salahu. Andreas Pereira izjednačio je sjajnim dalekometnim udarcem iz slobodnjaka.

U drugom delu utakmice Liverpul je vratio prednost golom Staridža, koji je pogodio iz prvog dodira s loptom u 66. minutu.

Odžo je povisio na 3:1 sa bele tačke u 74. minutu, a konačan rezultat postavio je debitant Šaćiri neverovatnim makazicama u 82. minutu.

Naš Marko Grujić dobio je šansu na ovom meču umesto Kamača u 65. minutu.