ZVEZDA IMA ZA ČIM DA ŽALI: Pogledajte velike prilike koje su crveno-beli propustili protiv Salcburga (VIDEO)

STANKOVIĆ SPASAO AUSTRIJSKOG ŠAMPIONA

Crvena zvezda i Salcburg igrali su 0:0, a najzaslužniji za to bio je golman gostiju Cican Stanković.

I dok Salcburg nije stvorio nijednu šansu u prvih 90 minuta borbe, Zvezda ima za čim da žali.

U 70. minutu posle kornera Degenek je sa šest metara šutirao glavom, a Stanković je loptu "izvukao" sa gol-linije. U nastavku akcije i Stojiljković je pokušao glavom - preko gola.

U 90. minutu, ponovo posle prekida, šansu je imao i Simić, ali je i njegov udarac zaustavio čuvar mreže Salcburga.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Starsport)