icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Najnovije vesti

Espreso.rs

Adria media

SALCBURG SE IŠČUPAO PRED ZVEZDU: Austrijanci primili dva gola i pokazali da su ranjivi (VIDEO)

misle na revanš

Fudbaleri Salcburga gostovali su Altahu u znatno izmenjenom sastavu u odnosu na beogradski meč kvalifikacija za Ligu šampiona, u kom su mreže mirovale.

Ovaj put, kombinovani sastav Salcburga nije uspeo da posle četiri uzastopne pobede u prvenstvu izdominira protiv ekipe koja je imala tek dva boda iz četiri utakmice, trijumf je izboren pred sam kraj za 3:2.

Lidera Junuzovića nije bilo zbog povrede, van startnih 11 ostali su Dabur, Hajdara, Pongračić, Ulmer i Jabo, a šansu je sa dva gola iskoristio napadač iz BiH, Smail Prevljak.

Salcburg je preko njega poveo u 4. minutu, izjednačio je Fišer, da bi već u 21. minutu bilo 1:2.

Ipak, Dobras je u 58. minutu izjednačio, pa je trener Salcburga Marko Roze morao da reaguje uvođenjem Dabura umesto Dake.

Ušao je zatim u igru i Jabo, ali je starter Šlager zatresao mrežu u 83. minutu za maksimalan učinak u prvih pet kola, dok je šansu još dobio Hajdara.

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!
Pridružite nam se, podelite svoje mišljenje!