BLICKRIG ŠAMPIONA U SAN SEBASTIJANU: Barselona do pobede preokretom za tri minuta (VIDEO)

STRELCI SUARES I DEMBELE

Fudbaleri Barselone pobedili su danas u gostima ekipu Real Sosijedada sa 2:1, u utakmici četvrtog kola španske Primere.

Barselona je tako upisala i četvrtu pobedu na početku nove sezone i prva je na tabeli sa 12 bodova, dok je Sosijedad deseti sa četiri osvojena boda.

Sosijedad je poveo golom Erica Elustondoa u 16. minutu, ali je Barselona u drugom poluvremenu uspela da preokrene rezultat i upiše sva tri boda.

Prvo je Luis Suares u 63. minutu izjednačio na 1:1, da bi samo tri minuta kasnije konačan rezultat postavio Osman Dembele.

Barselona u narednom kolu Primere dočekuje Djironu, dok Sosijedad gostuje Ueski.

(Beta, Foto: Reuters)