MITAR NE STAJE: Mitrović nastavio niz i protiv Votforda! Pogodio i prečku (VIDEO)

trese mreže

Fudbaler Fulama i reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović postigao je izjednačujući gol za Fulam u drlu protiv Votforda u engleskoj Premijer ligi.

Mitrović je u 78. minutu uspeo da sa protivničkim igračem na leđima bude spretniji od rivala i golmana i pošto se izborio za poziciju uspeo da zatrese mrežu.

Mitroviću je ovo peti gol u sezoni Premijer lige, pošto je već savladavao golmane Totenhema, Barnlija i Brajtona. Srbin sa Edinom Azarom iz Čelsija deli prvo mesto liste strelaca.

Napadač tima srpskog trenera Slaviše Jokanovića je pred kraj meča pogodio i prečku.

Duel Fulam,a i Votforda završen je bez pobednika 1:1, pošto je Votford poveo golom Greja u prvom minutu.

Fulam ima pet bodova i zauzima 15. mesto na tabeli engleskog prvenstva. Votford je posle četiri vezane pobede na početku sezone, drugu utakmicu bez trijumfa i četvrti je sa 13 bodova.