KATASTROFA ŠAMPIONA EVROPE: Sevilja nokautirala Real! Sve rešeno u prvom poluvremenu (VIDEO)

MADRIĐANI NISU ZNALI GDE SU

Real Madrid je doživeo katastrofu! Fudbaleri Sevilje su na svom "Sančez Pishuanu" pobedili "kralja" 3:0 (3:0) u utakmici šestog kola španske La Lige.

Andre Silva je bio dvostruki strelac, mrežu Tiba Kurtoe tresao je u 17. i 21. minutu, a onda je u 39. minutu gol dao i Ben Jeder!

Real je imao priliku da, osvajanjem makar boda, pretekne Barselonu, koja je ranije danas doživela šokantan poraz od Leganjesa (1:2). Međutim, najtrofejniji španski klubovi ostali su na deobi prvog mesta sa po 13 bodova.

Alaves ima priliku da se u četvrtak, ako savlada Hetafe, pridruži Realu i Barseloni na vrhu tabele.

Šampion Evrope već u subotu, posle ovog nokauta, igra madridski derbi sa Atletikom.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)