EVROPA BRUJI O ODLUCI SUDIJE U SEVILJI: Procenite da li je Španija protiv Engleske oštećena za penal! Luis Enrike odlepio! (VIDEO)

UZBUDLJIVO U LIGI NACIJA

Fudbaleri Španije i Engleske igraju u Sevilji meč najvišeg ranga Lige nacija.

Gosti su na poluvremenu vodili 3:0, Pako Alkaser je, samo 60 sekundi pošto je ušao u igru, u 58. minutu smanjio zaostatak "crvene furije".

U 63. minutu haos na stadionu Betisa "Benito Viljamarin".

Džordan Pikford se poigravao u svom kaznenom prostoru, Rodirgo mu je uzeo loptu i krenuo ka praznom golu, a onda ga je golman "gordog Albiona" povukao, potom i uklizao i otklonio opasnost.

Poljski sudija Šimon Marsinjak je dosudio korner!

Svi igrači i navijači Španije su žestoko reagovali, a najžešće selektor Luis Enrike. Naravno, smatrali su da je Poljak trebalo da pokaže na belu tačku, ali arbitar nije promenio odluku.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Printscreen)