RAŠFORD SPASAO MURINJA: Mančester junajted pobedio Bornmut golom u 92. minutu (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas u gostima ekipu Bornmuta sa 2:1, u utakmici 11. kola Premijer lige.

Junajted je upisao šestu pobedu od početka sezone i sada je sedmi na tabeli sa 20 bodova, koliko ima i Bornmut na šestom mestu.

Bornmut je dobro počeo meč i poveo je već u 11. minutu golom Kaluma Vilsona, ali je ekipa Žozea Murinja u nastavku meča uspela da preokrene rezultat i stigne do vrlo važne pobede.

Prvo je 35. minutu izjednačio Antoni Marsijal, da bi posle nekoliko neiskorišćenih prilika Junajteda u drugom poluvremenu pobednički gol postigao Markus Rašford u 92. minutu.

Junajted u narednom kolu Premijer lige gostuje gradskom rivalu, Mančester sitiju, dok Bornmut ide u goste Njukaslu.