KIKS PARME NA SVOM TERENU: Atalanta bolja od Udinezea, het-trik Duvana Zapate! (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Atalante pobedili su danas u gostima ekipu Udinezea sa 3:1, u utakmici 15. kola italijanske Serije A.

Atalanta je upisala šestu pobedu od početka šampionata i trenutno je šesta na tabeli sa 21 bodom, dok je Udineze na 17. poziciji sa 13 osvojenih bodova.

Sva tri gola za pobednički tim postigao je Duvan Zapata, u drugom, 62. i 80. minutu, dok je strelac jedinog pogotka za Udineze bio Kevin Lasanja u 12. minutu.

Fudbaleri Empolija su na svom terenu bili bolji od Bolonje sa 2:1. Empoli se nakon četvrte pobede nalazi na 14. mestu na tabeli sa 16 bodova, dok je Bolonja 18. sa 11.

Fudbaleri Parme i Kjeva odigrali su nerešeno 1:1. Parma je skočila na deseto mesto na tabeli sa 21 bodom, dok je Kjevo i dalje "zakucan" za dno tabele sa samo tri osvojena boda.