icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

MINIMALAC REDSA ZA NOVA TRI BODA: Salah sa kreča doneo pobedu Liverpulu protiv Brajtona! (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas u gostima ekipu Brajtona sa 1:0, u utakmici 22. kola Premijer lige.

Liverpul je imao mnogo više loptu u svom posedu i više prilika, a odlučujući pogodak na meču postigao je Mohamed Salah iz penala u 50. minutu.

Ekipa Jirgena Klopa je upisala 18. pobedu od početka šampionata i prva je na tabeli sa 57 bodova, odnosno ima sedam više od drugoplasiranog Mančester sitija koji svoj meč 22. kola igra u ponedeljak.

Brajton je, na drugoj strani, na 13. poziciji na tabeli sa 26 osvojenih bodova.

Liverpul u narednom kolu dočekuje Kristal palas, dok Brajton gostuje Mančester junajtedu.

Fudbaleri Barnlija su na svom terenu slavili protiv Fulama sa 2:1 i to zahvaljujući dva autogola igrača gostujećeg tima.

Andre Šurle je već u drugom minutu doveo Fulam u vodjstvo, ali je sve to palo u vodu za samo tri minuta. Prvo je u 20. minutu svoju mrežu pogodio Džo Brajan, a potom je u 23. isto to uradio i Denis Odoi.

Barnli je sada na 15. mestu na tabeli sa 21 bodom, dok je Fulam na 18. poziciji sa 14.

Fudbaleri Votforda pobedili su u gostima Kristal palas sa 2:1, istim rezultatom slavio je i Sautempton protiv Lestera, dok u meču Kardifa i Hadersfilda nije bilo golova.