UBACI MESIJA I POBEDI: Barselona došla do trijumfa posle sumnjivog gola Luisa Suareza! (VIDEO)

PRIMERA

Fudbaleri Barselone pobedili su Leganjes kao domaćini sa 3:1, u okviru 20. kola Primere.

Katalonci opet imaju fantastičan napadački trio, koji je "uništen" odlaskom Nejmara u PSŽ pretprošlog leta.

Lionelu Mesiju i Luisu Suarezu se ove sezone priključio mladi Osman Dembele koji je protiv Leganjesa postigao osmi gol u prvenstvu, dvanaesti u svim takmičenjima.

Dembele je "načeo" Leganjes u nedelju uveče nakon duplog pasa sa Đordijem Albom koji ga je fantastično proigrao, a celu akciju je započeo Đerar Pike tako što je izneo loptu na protivničku polovinu terena odolevši napadima četvorice protivnika.

Leganjes poravnava rezultat u 57. minutu, da bi 20 minuta pre kraja meč "prelomio" Suarez, pokupivši odbitak pre golmana gostiju, nakon sjajnog šuta Mesija. Tačku na pobedu stavio je Argentinac u nadoknadi vremena, posle još jedne fantastične asistencije Albe. Lider Primere Barselona je sedmom uzastopnom pobedom zadržala četiri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Atletiko, dok je Leganjes drugim porazom u poslednja tri kola ostao na dva boda od zone ispadanja. Barselona u sledećem kolu gostuje katalonskom rivalu Đironi, dok Leganjes čeka konkurenta u borbi za opstanak Eibar.