POSRTANJE EKIPA IZ MANČESTERA: Siti pukao u Njukaslu, Junajted jedva do boda protiv Barnlija! Solskjer prvi put bez pobede

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija izgubili su večeras od Njukasla sa 2:1, u 24. kolu Premijer lige.

Siti je izgubio iako je vodio već od prvog minuta golom Serhija Aguera.

Njukasl je u drugom poluvremenu, preko Salomona Rondona u 66. i Meta Ričija u 80. iz penala napravio veliko iznenadjenje.

Siti je drugi sa 56 bodova, četiri manje od Liverpula koji će imati šansu da poveća prednost u sredu protiv Lestera na "Enfildu" i napravi veliki korak ka tituli šampiona Engleske.

Mančester junajted nije pobedio prvi put od smene Žozea Morinja i dolaska Olea Gunara Solskjera na mesto trenera.

Junajted je u Mančesteru igrao 2:2 sa Barnlijem.

Gosti su vodili golovima Ešlija Barnsa i Čarlija Vuda, a bod domaćinu doneli su Pol Pogba iz penala u 87. i Viktor Lindelef u drugom minutu nadoknade.

Mančester junajted je šesti u engleskom prvenstvu, sa dva boda manje od Arsenala koji je mesto iznad.

Barnli je na 14. mestu sa 23 boda. Prestigao ga je Njukasl koji ima jedan više.

Arsenal je sa 2:1 golovima Pjer-Emerika Obamejanga i Aleksandra Lakazeta pobedio Kardif.

Everton je golom Rišarlisona pobedio Hadersfild u gostima, dok je Vulverhempton rezultatom 3:0 bio bolji od Vest Hema.