SCENA KOJA JE DIRNULA MILIONE LJUDI! Bešiktaš i Fener su odigrali strašan meč, ali ZBOG OVE FOTKE niko ne priča o fudbalu! (VIDEO)

ČISTA EMOCIJA

Ljuti rivali Bešiktaš i Fenerbahče odigrali su spektakularan meč u derbiju truskog prvenstva.

Utakmica je završena rezultatom 3:3, iako je Bešiktaš na poluvremenu imao ubedljivih 3:0.

Fenerbahče, koji se ove sezone bori za opstanak, imao je veliki zaostatak u prvom poluvremenu, delovalo je da će doživeti veliki debakl... U tim momentima navijači gostujućeg tima bili su potpuno slomljeni. Jedna fotografija na kojoj su sin i otac, navijači Fenerbahčea, uplakani u zagrljaju obišla je čitavu planetu i praktično obeležila ovaj meč.

Međutim, u drugom poluvremenu se dogodilo pravo čudo. Zajc, Čiftpinar i Kaldirim postižu golove za izjednačenje 3:3. Malo je nedostajalo da borbeni gosti dođu i do potpunog preokreta na ovom meču.

Bešikatš je nakon ovog kiksa praktično izgubio šanse za titulu, jer im vodeći Bašakšehir sada beži 11 bodova. Fener je trenutno 14. na tabeli i bori se za opstanak u ligi.