KUNG-FU MILORAD! Totalna ludnica na Mažićevom debiju u Kini: VAR, poništen gol, crveni karton... (VIDEO)

VIŠE OD FUDBALA

Na debiju Milorada Mažića u kineskom fudbalu - opšta ludnica. Gradski derbi Šangaj Šenhua - Šangaj SIPG bio je više od fudbala!

Srpski sudija imao je mnogo posla pošto je na momente fudbal prerastao u neki borilački sport. Mnogo tenzije na terenu Mažić je smirivao razgovorima sa igračima ili kartonima.

U 64. minutu, Gao, fudbaler domaćeg tima postigao je gol rukom i počeo da se raduje kao da je sve čisto. Mažić je naravno video taj momenat poništio pogodak i pokazao prevarantu žuti karton. Daleko Veoma komplikivana za Mažića situacija desila se u 71. minutu. Tada je jedan fudbaler domaćih udario u glavu Oskara, koje je i pre toga bio fauliran.

Milorad je uz pomoć VAR tehnologije pokazao drugi žuti karton igraču koji je kung-fu udarcem "patosirao" Brazilca.

Gostujući tim, SIPG slavio je ubedljivu pobedu - 4:0 (1:0) i time pokazao da će i u novoj sezoni biti jedan glavnih od kandidata za titulu.

Dakle, ako ste mislili da će Mažiću biti lako u Kini, grdno ste se prevarili.

Tamošnji fudbal je sve, samo ne lak za suđenje...