KRSTAJIĆU, GLEDAŠ LI OVO?! Srbin razbija: Luka je ponovo postigao GOL za Kristal Palas! (VIDEO)

blista

Sada već bivši reprezentativac Srbije, kapiten Kristal Palasa Luka Milivojević, ponovo je bio strelac za popularne Orlove iz Londona.

28-godišnji veznjak iz Kragujevca po deveti put u sezoni uspeo je da zatrese mrežu protivnika.

Brajton je vodio protiv Kristal Palasa u gostima sa 1:0, a onda je Luka u 50. minutu postigao gol za izjednačenje.

Ipak, u nastavku meča Brajton je uspeo da postigne gol i tako dođe do prilično neočekivanog trijumfa na gostujućem terenu.

Naš fudbaler ove sezone briljira u dresu Kristal Palasa. Jednostavno je nezamenjiv, a to što nosi kapitensku traku dovoljno govori o njegovom kvalitetu, ali i uticaju na saigrače na terenu. Menadžer Roj Hodžson ima puno poverenje u njega.

Podsetimo, Luka se zbog sukoba sa selektorom Mladenom Krstajićem nije našao na spisku A reprezentacije Srbije za mečeve sa Nemačkom i Portugalom.