KAKVA SPRDNJA! Duhovi poništili gol, VAR soba zvrji prazna?! (VIDEO)

NAVIJAČI U NEVERICI

VAR soba trebalo je da proveri gol Valjadolida protiv Reala (1:4), ali u onoj koja je prikazana tokom TV prenosa - nije bilo sudija.

Fudbaleri Real Madrida pobedili su na gostujućem terenu Valjadolid sa 4:1, u utakmici 27. kola španskog prvenstva.

Valjadolid je mogao da povede u 12. minutu, ali je Ruben Alkaras promašio jedanaesterac.

Međutim, ta ekipa povela je dva minuta kasnije, kada je strelac bio Anuar Tuhani. Rafael Varan izjednačio je u 34. minutu, a zatim je dvostruki strelac bio Karim Benzema, u 51. i 59. minutu.

Konačan rezultat postavio je Luka Modrić u 85. minutu.

Ali trijumf 'kraljeva' u senku je bacio gol koji je poništen zbog ofsajda i zbog kojeg bruje društvene mreže. Navodno su ga poništili duhovi, jer je u trenutku kada je trebalo da se pregelda snimak VAR soba bila prazna!

Ipak, oglasile su se i sudije koje su bile zadužene za ponovni pregled i rekle kako je greška 'prazne sobe' nastala zbog 'greške režisera prenosa'.