SLEPI MIŠEVI SE NE ODRIČU LIGE ŠAMPIONA: Valensija pobedila Levante, dva gola Mine

PRIMERA

Fudbaleri Valensije pobedili su večeras na svom terenu Levante sa 3:1, u utakmici 32. kola španske Primere.

Santi Mina je doneo vođstvo Valensiji već u drugom minutu i to je bio jedini pogodak u prvom poluvremenu.

Autogolom Karlosa Solera u 56. minutu Levante je stigao do izjednačenja, ali je samo minut kasnije novo vođstvo domaćem timu doneo Gonsalo Gedeš.

Tačku na ovaj meč stavio je Mina svojim drugim golom u 63. minutu.

Valensija je šesta na tabeli sa 49 bodova, dok je Levante na 16. poziciji sa 33 osvojena boda.

Fudbaleri Viljareala su ranije danas slavili u gostima protiv Đirone sa 1:0. Viljareal je sada na 15. mestu sa 33 boda, dok je Djirona 14. sa bodom više.