SERGEJ POCRVENEO: Milinković Savić isključen zbog OVOG poteza! Kjevo pobedio Lacio (VIDEO)

srbin se iznervirao

Fudbalski reprezentativac Sergej Milinković-Savić isključenjem je završio meč 33. kola Serije A između Lacija i Kjeva.

On je u 34. minutu izgubio loptu u duelu sa vrlo borbenim poljskim napadačem ekipe iz Verone, Marijušom Stepinskim, a onda ga je, iznerivran, šutnuo s leđa u butinu.

Sudiji Kifiju to nije promaklo, pa je Milinković Savić odmah dobio crveni karton.

Kjevo slavio nad Lacijom

Fudbaleri Kjeva pobedili su u gostima ekipu Lacija sa 2:1, u utakmici 33. kola italijanske Serije A. Kjevo je upisao tek drugu pobedu u sezoni, ali je i dalje ubedljivo poslednji na tabeli sa samo 14 osvojenih bodova. Na drugoj strani, Lacio je trenutno osmi sa 52 boda.

Brojčanu prednost na terenu Kjevo je iskoristio početkom drugog poluvremena kada je golovima Emanuel Vinjata i Perparima Hetemaja poveo sa 2:0. Konačan rezultat postavio je u 67. minutu Felipe Kajsedo.