NESTVARAN GOL ZA ISTORIJU: Fudbaleri Liverpula do finala Lige šampiona stigli ovom "PREVAROM" (VIDEO)

IGRAČI BARSE SPAVALI

Način na koji je Liverpul prošao u finale Lige šampiona je istorijski, a način na koji je postigao četvrti gol, kojim je i definitvno nokautirao grogiranu Barselonu, je NESTVARAN!

Crveni su od 56. minuta vodili 3:0, čime su anulirali "minus" sa "Nou Kampa", i taj rezultat je bio aktuelan do 79. minutu.

Tada su fudbaleri Liverpula "prevarili" goste kao decu na poljančetu.

Trent Aleksander-Arnold je stavio loptu na korner i krenuo da se udaljava kako bi saigraču prepustio izvođenje.

Međutim, bek Liverpula je primetio da igrači Barselone nisu spremni za nastavak igre, pa se brzo vratio do kornera i izveo ga, a Divok Origi je, dok su gosti "spavali", loptu poslao u mrežu - 4:0!